Reklam Ajanslarıyla Dosya Paylaşımı için 4 Alternatif Servis

reklam ajansı dosya paylaşımı

Reklam ajanslarında üretilen ürünlerin (tasarım, fotoğraf, prodüksiyon dosyaları vb.) veya firma tarafından reklam kampanyalarında kullanılmak üzere reklam ajansıyla yapılacak dosya paylaşımı yaşanan en büyük sorun, paylaşılacak dosyaların yüksek boyutlu olmasından kaynaklanmaktadır. Dosya paylaşımı özelliği sunan mail uygulamaları, yüksek boyutlu dosyaların gönderiminde sınırlama getirebildiği için online dosya paylaşımlarını zorlaştırabiliyor.

Bu yazımızda reklam ajanslarıyla dosya paylaşımı için kullanabileceğiniz 4 farklı alternatif servisten bahsedeceğiz.

Google Drive

Google Drive, Google tarafından kullanıcılarının veri depolama, senkronizasyon ve paylaşma olacağı sunan bulut sistemi uygulamasıdır. Google Drive bütün Google kullanıcılarına bu hizmeti, 15GB’a kadar ücretsiz sunmaktadır.

Reklam ajansı ve firmanız arasında dosya alışverişini hızlı bir şekilde yapacağınız, önemli dosyalarınızı (Örn. kurumsal kimlik kılavuzu, katalog tasarım dosyası, şirket sunumu vb.) uygulama içerisinde saklayıp, dilediğinizi zaman paylaşabileceğiniz Google Drive servisi mobil ve masaüstü uygulamalarıyla size ve işletmenize büyük kolaylık sağlayacaktır.

Google Drive servis detaylarına ulaşmak için https://drive.google.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

WeTransfer

Dosya transferi işlemlerinizi 2GB’a kadar ücretsiz gerçekleştirebileceğiniz WeTransfer kolay kullanımıyla ön planda yer almaktadır. Transfer edilecek dosyaların büyük boyutlu olmasından kaynaklanan gönderim sınırlamalarının yerine We Transfer’in geçmesiyle dosya gönderim işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

WeTransfer servis detaylarına ulaşmak için https://wetransfer.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Smash

Smash, 2GB ve üzeri dosya transferi olacağı sağlayarak Wetransfer’den ayrılmayı başarıyor. Fransız girişimci Romaric Gouedard-Comte tarafından hayata geçirilmiş bir dosya transfer aracı Smash üzerinden dosya gönderirken herhangi bir GB sınırınız bulunmuyor ve bunun için ek bir ödeme yapmanız gerekmiyor

Smash servis detaylarına ulaşmak için https://fromsmash.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Dropbox

Dropbox, en yaygın kullanılan dosya paylaşım servisi olmasıyla birlikte birçok platformda kullanım olacağı sağlıyor. Fotoğraflarınızı ve diğer dosyalarınızı internete depolayarak Windows, Mac OS ve Linux işletim sistemi kullanan bilgisayarlardan ve Android, iOS, Windows Phone gibi mobil cihazlarınızdan dosyalarınıza erişme ve düzenleme imkanı sağlamakta. 2 GB’a kadar ücretsiz olarak kullanabildiğiniz Dropbox, depolama alanını arttırmak isteyen kullanıcılar için ücretli üyelik seçenekleri de sunuyor.

Dropbox servis detaylarına ulaşmak için https://www.dropbox.com adresini ziyaret edebilirsiniz.