E-Ticaret

e-ticaret bursa

E-ticaret ortamında kullanıcı deneyimi her şeydir.

Özel deneyimler oluşturmak müşterilerin kalbini kazanmanın ve pazar payını ele geçirmenin anahtarıdır. Doğru ürünler, tasarım, işlevsellik ve markalaşma bir araya geldiğinde kullanıcıların satın almak için daha fazla nedeni olur.

Yüksek performanslı web siteleri ve e-ticaret siteleri uzmanlığımızla birlikte benzersiz deneyimler sunan, satın alımları artıran ve kullanıcıları tekrar tekrar geri getiren ilgi çekici tasarımlar oluşturuyoruz.

E-ticaret çözümlerimiz ile kullanıcıları satın almaya yönlendirmek, kim olduklarına, ilgilerini neyin sürdürdüğüne ve neden dönüşüm sağladıklarına daha yakından bakarak markanız için en doğru bileşenleri bir araya getiriyoruz.

E-ticaret ile artan satışlar.

E-ticaret nedir?

İnternet üzerinden mal veya hizmet alım satımı ve satışları tamamlamak için para ve veri transferidir. Elektronik ticaret veya internet ticareti olarak da bilinir.

E-ticaret sitesi yalnızca bir web sitesi değildir. Yatırımınızdan güçlü bir geri dönüş sağlamak için kritik birden çok öğenin iyi bir şekilde yürütülmesi gerekir. Sorunsuz bir alışveriş deneyimi ile web siteniz daha güvenli hale getirmelidir. Sayfalar tutarlı bir görünüme sahip olmalı, ilgi çekici içerik ve kullanıcıların ihtiyaç/beklentilerini karşılayan arama işlevine erişimi basit olmalıdır. Bu aşamada Cresa Digital ekibi olarak, doğru entegrasyonlar ve tasarım yaklaşımımız ile işletmeniz için ihtiyaç duyduğunuz e-ticaret çözümlerini marka bazında özelleştirerek sunuyoruz.

Hedefimiz e-ticaret hizmetlerimizin doğrudan bir sonucu olarak işinizi büyütmek.

cresa
digital.
cresa
digital.

İşletmenize / markanıza
nasıl yardımcı olabiliriz?

İşbirlikli proje deneyimimiz tasarım, dijital pazarlama ve SEO’dan markanızın stratejisine ve gelişimine kadar uzanan keyifli bir yolculuktur.