Web Tasarım

Bursa Web Tasarım Ajansı

bursa web tasarım

Harika bir web sitesi ticari büyümenin merkezi olabilir.

Web siteniz müşterilerinizin ve potansiyel müşterilerinizin markanız hakkında bilgi edinmesinin ilk yollarından biridir. Bu nedenle, doğru bir görsel izlenim yaratmak, hızlı sayfa açılışını sağlamak ve kullanıcıların aradıkları içeriği bulmalarına yardımcı olarak sonuçta katılımı ve dönüşümlerinizi artırmak önceliğimizdir.

Cresa Digital’deki tasarımlarımız güzel görsellerden daha fazlasıdır, marka hikayenizi ilişkilendirilebilir bir şekilde ortaya çıkaran ve site ziyaretçilerinize benzersiz bir marka deneyimi sunan güçlü pazarlama araçlarıdır. Estetik açıdan doğru ve mali açıdan tatmin edici sonuçlar sunan web siteleri oluşturmak için marka ve kullanıcı deneyimini ön planda tutan web tasarım ilkelerini kullanıyoruz.

Ekibimiz, markanız için üstün sonuçlar elde etmek için stratejik planlama, çekici görsel tasarım ve kusursuz kullanıcı deneyimine odaklanarak markanızın ve hedef kitlenizin ihtiyaç duyduğu bütün bileşenleri en yeni teknolojilere uyarlayarak web sitenizin mobil, masaüstü ve tabletlerde doğru görüntülenmesini sağlar.

Web tasarım süreci.

bursa web tasarım

Bursa web tasarım, internette görüntülenen web sitelerinin tasarımını ifade eder. Genellikle yazılım geliştirmeden ziyade web sitesi geliştirmenin kullanıcı deneyimi yönlerini ifade eder. Web site tasarımı eskiden masaüstü tarayıcılar için web siteleri tasarlamaya odaklanırdı; ancak, 2010’ların ortalarından bu yana, mobil ve tablet tarayıcılar için tasarım giderek daha önemli hale geldi.

Bir web tasarımcısı, bir web sitesinin görünümü, düzeni ve bazı durumlarda içeriği üzerinde çalışır. Örneğin görünüm, kullanılan renkler, yazı tipi ve görüntülerle ilgilidir. Düzen, bilginin nasıl yapılandırıldığını ve kategorize edildiğini ifade eder. İyi bir web tasarımının kullanımı kolaydır, estetik açıdan hoştur ve web sitesinin kullanıcı grubuna ve markasına uygundur. Çoğu web sayfası basitliğe odaklanılarak tasarlanmıştır, böylece kullanıcıların dikkatini dağıtabilecek veya kafasını karıştırabilecek gereksiz bilgi ve işlevler görünmez. Bir web tasarımcısının çıktısının temel taşı hedef kitlenin güvenini kazanan ve teşvik eden bir site olduğundan, mümkün olduğunca çok sayıda potansiyel kullanıcı hayal kırıklığı noktasını ortadan kaldırmak kritik bir husustur.

Hem masaüstü hem de mobil cihazlarda iyi çalışan web siteleri tasarlamanın en yaygın yöntemlerinden ikisi, duyarlı ve uyarlanabilir tasarımdır. Duyarlı tasarımda içerik, ekran boyutuna bağlı olarak dinamik olarak hareket eder; uyarlanabilir tasarımda, web sitesi içeriği, ortak ekran boyutlarıyla eşleşen düzen boyutlarında sabitlenir. Cihazlar arasında olabildiğince tutarlı bir düzeni korumak, kullanıcı güvenini ve katılımını sürdürmek için çok önemlidir. Duyarlı tasarım bu bakımdan zorluklar yaratabileceğinden, tasarımcılar çalışmalarının nasıl görüneceğine dair kontrolü bırakma konusunda dikkatli olmalıdır. İçerikten de sorumlularsa, beceri setlerini genişletmeleri gerekse de, bitmiş ürün üzerinde tam kontrole sahip olmanın avantajına sahip olacaklar.

bursa web tasarım ajansları

Bursa web tasarım ajansı Cresa Digital ile marka hikayenizi ortaya çıkararak site ziyaretçilerinize benzersiz bir web site deneyimi sunabilirsiniz.

web tasarım

bursa web tasarım ajansı

bursa web ajansı

bursa web site tasarımı yapan firmalar

bursa web ajansı

web site tasarımı

bursa web tasarım ajansları, nilüfer.

Brief

Sizin için ne yapacağımız ve nasıl yapacağımız ile ilgili bir özet oluşturuyoruz. Bu özet sahip olduğunuz hedeflerin ve gereksinimlerin açıklamalarını içerir.

Site haritası

İhtiyacımız olan tüm bilgilere sahip olduğumuzda bu bilgileri web sitenizin temelini oluşturarak tasarım sürecini başlatacak şekilde yapılandırırız.

Anasayfa konsepti

Üzerinde anlaştığımız kavramlara ve içeriğe dayalı olarak anasayfanız için belirlediğimiz konsepti tasarlıyoruz.

İç sayfa tasarımı

Anasayfanın tasarım çizgisine bağlı kalarak iç sayfaları geliştiriyoruz. Tasarlanan sayfaları gözden geçirme, yorumlama ve onaylama imkanınız olacak.

Yayına alma

Her şeyi gözden geçirdikten sonra onayınızla marka ihtiyaçlarınıza karşılık veren web sitenizi tüm cihazlara uyumlu (responsive) şekilde yayına alıyoruz.

Destek

Web sitenizin yayına alınmasının ardından ücretsiz olarak çözeceğimiz teknik sorunları bize 90 gün boyunca bildirebilirsiniz.

cresa
digital.
cresa
digital.

İşletmenize / markanıza
nasıl yardımcı olabiliriz?

İşbirlikli proje deneyimimiz tasarım, dijital pazarlama ve SEO’dan markanızın stratejisine ve gelişimine kadar uzanan keyifli bir yolculuktur.