Onepage Tasarım

tek sayfa onepage web site tasarımı

Tarzınızı sade ve özel tasarımlarla gösterin.

Çok sayfalı web siteler uzun süredir endüstri standardı olsa da, günümüzde daha basit yapıdaki web tasarımlarına doğru hızla büyüyen bir eğilim var. Bu nedenle, tek sayfalı (onepage) web siteleri tek bir ürün veya hizmet sunan işletmeler için popüler hale geliyor.

Tek sayfalı web site tasarımının ihtiyaçlarınıza uygun olup olmadığını anlamak için marka ve hedef kitle özelliklerini belirleyerek kullanıcı katılımı ve dönüşümlerini ele alıyoruz. Tek sayfalık web siteleri içeriği daha temiz bir şekilde yapılandırmamıza olanak tanıdığı için artan kullanıcı etkileşimi ve yüksek dönüşüm oranları ile markanız için daha hızlı ve tasarım/mesaj odaklı çözümler sağlar.

Tek sayfalık bir web sitesindeki içeriği düzenlemek tasarımcılarımızın en iyi şekilde ustalaştığı bir becerilerden biridir. Tek sayfalık web siteleri ile ziyaretçilerinizin dikkatini çekerek ve onları müşteriye dönüştürmedeki oranları artırıyoruz.

Tek sayfa anlatım hiç bu kadar hızlı, verimli ve yaratıcı olmamıştı.

Onepage web site tasarımı

Web siteniz için çok sayfalı bir tasarım yerine neden onepage bir tasarımı tercih etmelisiniz? Yeni başlayanlar için, başarılı onepage web siteleri temiz ve anlaşılırdır. İçeriği küçük parçalara bölen ve kullanıcı arayüzü dağınıklığını ortadan kaldıran tek sayfalık bir web sitesi, kullanıcıların sindirmesi kolaydır.

Onepage web tasarım, sezgisel bir kullanıcı yolculuğuna da katkıda bulunur. Ek sayfaları olmayan ziyaretçiler, açıkça ayırt edilen bir başlangıcı, ortası ve sonu olan bir hikaye anlatan doğrusal bir gezinme akışının keyfini çıkarır.

Basit bir gezinme tasarımına sahip olmanın bir başka avantajı, genellikle kullanıcı tarafından gerçekleştirilecek yalnızca bir eylem olmasıdır. Araştırmalar, tek bir sayfaya sahip olmanın, çok sayfalı sitelere göre dönüşümlerin artmasına (>% 37,5) yol açabileceğini göstermektedir, çünkü kullanıcılar sürece daha erken başlayıp daha hızlı ilerler, başka bir teklifle kaybolacak veya dikkati dağılacak hiçbir yer kalmadan.

Duyarlı mobil web siteleri için harika olan tek bir tasarımdan bahsetmiş miydik? Küçük miktarlarda içerikle (ve tümü tek sayfada uygun), tek sayfalık web sitelerini daha küçük ekranlara ve cihazlara kolayca ve tutarlı bir şekilde uyarlayabilirsiniz. Ayrıca, kaydırma, dokunmatik ekranlı mobil cihazlar için kolay ve doğal bir harekettir.

bursa onepage tasarım

onepage site tasarımı

cresa
digital.
cresa
digital.

İşletmenize / markanıza
nasıl yardımcı olabiliriz?

İşbirlikli proje deneyimimiz tasarım, dijital pazarlama ve SEO’dan markanızın stratejisine ve gelişimine kadar uzanan keyifli bir yolculuktur.