E-posta Pazarlama

bursa e-posta pazarlama ajansı

Müşterilerinize etkileyici mesajlar göndermeye başlayın.

E-posta, müşterilerle bağlantı kurduğunuz tek kanal olmasa da dönüşümlerin ve satışların en büyük itici gücü olduğunu tekrar tekrar kanıtlamıştır. Zamanında ve etkili e-postalar insanları satın almaları için web sitenize geri getirir. Belirli bir gruba tanıtmak istediğiniz belirli ürünleriniz, hizmetleriniz veya zaman sınırlı teklifiniz e-posta pazarlama kampanyalarınızın ana konusunu oluşturur.

E-posta pazarlama hizmetlerimiz gönderdiğiniz her kampanyanın kişiselleştirilmesini ve belirli bir hedef kitlenin ihtiyaçlarına göre hazırlanmasını sağlayacaktır. E-posta kampanyalarınızı kitleye göre bölümlere ayırmanıza yardımcı olacağız. Bu da, tıklama ve dönüşümleri artıracaktır.

Sadık müşteriler oluşturun.

Cresa Digital’de kapsamlı bir e-posta pazarlama stratejisi ile hedef kitleniz, alışkanlıkları ve ihtiyaçları, rakiplerinizin gelen kutularına ne gönderdiği ve insanların tıklamaya devam etmesini sağlayan mesajlar gibi önemli faktörleri ele alıyoruz. Bir e-posta pazarlama kampanyasını başlatmak için iş hedefleriniz ve hedef kitleniz dahil olmak üzere çeşitli değişkenleri analiz ediyoruz. Ekibimiz hedef kitlenizin, abonelerinizin ve potansiyel müşterilerinizin görmek istediği şeylerle uyumlu görsel, tasarım, metin (konu başlıkları dahil) ve mobil uyumluluk gibi dinamikleri ele alarak e-posta içeriklerini profesyonel bir şekilde hazırlar.

E-posta pazarlama denetimi ile sürecimizin en önemli parçası olan ölçümleri size geri bildiriyoruz, böylece hangi kampanyaların etkili olduğunu ve hangilerinin optimizasyona ihtiyaç duyduğunu görebilirsiniz. Bir sonraki adımda bu verileri e-posta kampanyalarınızı iyileştirmek ve daha iyi sonuçlar almak için kullanacağız.

Sizin için hazırlayacağımız etkili e-posta pazarlama kampanyaları zaman içinde marka bağlılığınızı artıracak yeni ve tekrar eden işler oluşturur. Aynı zamanda mevcut e-posta listenizden düşük maliyetler ile en yüksek yatırım getirisini elde edebilirsiniz.

bursa e-posta pazarlama ajansı

E-posta pazarlama potansiyel müşterilerinizle bağlantı kurmanın, onları beslemenin ve onları müşterilere dönüştürmenin ve diğer tüm pazarlama kanallarını tutarlı bir şekilde kazanmanın en doğrudan ve etkili yoludur.

E-posta pazarlama, potansiyel müşterilere ve müşterilere e-posta göndermenin oldukça etkili dijital pazarlama stratejisidir. Etkili pazarlama e-postaları, potansiyel müşterileri müşterilere dönüştürür ve tek seferlik alıcıları sadık, çılgın hayranlara dönüştürür.

Sosyal medyanın ve istenmeyen spam e-postanın yükselişine rağmen (bu bu arada hiçbir zaman iyi bir pazarlama stratejisi değildir), e-posta, potansiyel müşterileri beslemenin ve müşteri sadakatini artırmanın en etkili yolu olmaya devam ediyor.

E-posta pazarlamasını en önemli önceliklerinizden biri yapmanız için birçok neden var, ancak işte ilk 3:

1. E-posta 1 numaralı iletişim kanalıdır. Tüketicilerin en az% 99’unun e-postalarını günlük olarak kontrol ettiğini biliyor muydunuz? Bu başka bir iletişim kanalı için söylenemez.

2. Listenizin sahibi sizsiniz. Herhangi bir sosyal medya platformunda, hesabınız (tüm hayranlarınız ve gönderilerinizle birlikte) herhangi bir zamanda, herhangi bir nedenle, önceden haber verilmeksizin askıya alınabilir veya silinebilir. Ancak, e-posta listenizin sahibi sizsiniz. Bu ipuçlarını kimse sizden alamaz.

3. E-posta daha iyi dönüştürülür. E-posta yoluyla pazarlanan ürünleri satın alan kişiler, e-posta teklifleri almayanlara göre% 138 daha fazla harcıyor. Aslında, e-posta pazarlamasının% 4400’lük bir ROI (yatırım getirisi) vardır. Bu çok büyük! Sosyal medyanın daha da iyi dönüşüp dönüşmediğini merak ediyorsanız, bir daha düşünün: Bir e-postanın ortalama sipariş değeri, sosyal medyanınkinden en az üç kat daha yüksektir.

E-posta, çevrimiçi satış yapmanın en iyi yoludur.

İşletmeler arası (B2B) pazarlamacıların% 83’ünden fazlası, içerik pazarlama stratejilerinin bir parçası olarak e-posta bültenleri gönderiyor. E-posta pazarlaması, markaların müşterileriyle iletişim kurmaları için çok uygun maliyetli bir yoldur ve e-posta bültenleri, herhangi bir e-posta pazarlama stratejisinin önemli bir parçasıdır.

cresa
digital.
cresa
digital.

İşletmenize / markanıza
nasıl yardımcı olabiliriz?

İşbirlikli proje deneyimimiz tasarım, dijital pazarlama ve SEO’dan markanızın stratejisine ve gelişimine kadar uzanan keyifli bir yolculuktur.