Stüdyo

bursa reklam ajansı stüdyo

Hedefimiz, markanızın büyüme serüvenine ortak olmak.

İnsanlar markaları keşfeder ve birden fazla kanal üzerinden görüşler formüle eder. Bu nedenle her temas noktasını dikkate alan entegre bir pazarlama stratejisi oluşturulmalıdır.

Pazarlama iletişimi sayesinde marka algısını, maksimum etki ile şekillendirerek dijital stratejilerinizi 360 derecelik bakış açısıyla ele alıyoruz.

Uzun vadeli sonuçlara inanıyoruz ve “hızlı kazançlardan” uzak duruyoruz. Bu nedenle, tasarım ve dijital pazarlama tekniklerini yeni fırsatlara ve değişen pazar dinamiklerine en iyi şekilde uyarlayan multidisipliner bir uzman ekip oluşturduk (yaptığımız işte en iyi olmaya ve markanız için en iyisini istediğimiz anlamına gelir).

Platforma özgü pazarlama stratejilerini tanımlamak, hedefleri belirlemek ve anlamlı içgörüleri ortaya çıkarmak için sizinle işbirliği içinde çalışıyoruz. Marka ve dijital varlık dönüşüm sürecindeki temel rolümüzle, hedef kitle ile sürdürülebilir etkileşim fırsatları sunuyoruz. Siz de yaratıcı çözümler üreterek ölçülebilir sonuçlar veren gerçek zamanlı bir reklam ve pazarlama ajansıyla çalışmak istiyorsanız tanışmak isteriz.

Hizmetlerimiz.

Markalaşma

Sosyal Medya

Sosyal Medya Pazarlama

Sosyal Medya Yönetimi

Reklam Kampanyaları

Instagram Reklamları

Twitter Reklamları

LinkedIn Reklamları

İçerik Yönetimi

Sosyal Medya İzleme

Proje süreci.

cresa digital

cresa digital reklam ajansı

bursa reklam ajansları

pazarlama ajansları

nilüfer reklam ajansları

bursa reklam stüdyosu

Planlama ve veri analizi

Marka ihtiyaçlarına en uygun çözümleri projelendirmek için sektörel iletişim kaynaklarından faydalanarak elde edilen veriler analiz edilir.

Kavramsallaştırma

Marka değerini artıracak uygulanabilir fikirler ortaya çıkarılarak proje sonucundaki beklentiler anlamlı hale getirilir.

Tasarım ve marka

Projenin çıkış noktası belirlendikten sonra dijital pazarlama ve tasarım ekibi sürece dahil olarak marka ihtiyaçları doğrultusunda yaratıcı çözüm üretimine başlar.

Sunum ve revizyon

Proje kapsamında üretimi yapılan tüm bileşenler uygulamaya hazır halde sunularak marka tarafında onay sürecine girer.

Proje uygulama

Marka stratejiniz doğrultusunda belirlenen çözümler iletişim ve pazarlama araçları vasıtasıyla uygulanarak proje sonuçlandırılır.

bursa reklam grafik web ajansı
bursa reklam firmaları
bursa marka yönetimi ajansı
bursa reklam ajansları
bursa web tasarım ajansı

cresa
digital.
cresa
digital.

İşletmenize / markanıza
nasıl yardımcı olabiliriz?

İşbirlikli proje deneyimimiz tasarım, dijital pazarlama ve SEO’dan markanızın stratejisine ve gelişimine kadar uzanan keyifli bir yolculuktur.