İçerik Pazarlama

içerik pazarlama ajansı

Benzersiz bir sese sahip olmak, unutulmaz bir kimliğe sahip olmaktır.

İçerik pazarlaması, en güçlü dijital pazarlama stratejilerinden biridir. Geleneksel reklamcılık biçimlerinden daha ucuz ve daha etkili olmasıyla dijital varlık yatırımı yapan markalar için ideal çözümlerden biridir.

İçerik pazarlaması doğru şekilde yapılırsa hedef kitlenizle bağlantı kurmanıza ve onları dönüştürmenize yardımcı olacaktır. Web sayfalarınızdaki kelimeler, bloglar, sosyal medya yayınlarınız, video içerikleriniz gibi müşterilerinize sağlanan kaynakların tümünü dönüşüme yönlendiriyoruz.

İşletmeniz ve müşterileriniz hakkında bilgi edindikten sonra kitlenize hitap eden içerik oluşturmadan önce, hangi konular hakkında yazacağımızı ve ne zaman yayınlanacaklarını görmenizi sağlayan bir takvim geliştiriyoruz. Her yayından önce onaylamanız için tüm içeriği size önceden göndereceğiz.

Google'da organik yükselin.

içerik pazarlama ajansı

bursa içerik pazarlama ajansı

İçerik pazarlama, marka bilinirliğini artırmak, arama motoru sıralamalarını iyileştirmek ve kitlenin ilgisini çekmek amacıyla dijital pazarlama teminatlarının oluşturulması ve dağıtılmasıdır. İşletmeler, site analitiğini, anahtar kelime araştırmasını ve hedefli strateji önerilerini kullanarak potansiyel müşterileri beslemek ve satışları etkinleştirmek için kullanır.

İçerik türleri kadar içerik pazarlaması türü de var – burada ele alınamayacak kadar çok şey var. Amacım, size içerik pazarlamasına giriş yapmak ve etrafınızdaki fırsatları görebilmeniz için bir içerik pazarlamacısı gibi düşünmenizi sağlamaktır. Yakında her gün 50 içerik pazarlama fikri bulacaksınız. İçerik oluşturma fırsatlarını görmeyi bırakamayacaksınız.

Hedef pazar, coğrafya, dil veya ürün ne olursa olsun, şirketler mesajlarını duyurmalı ve müşterilerle bağlantı kurmalıdır.

Genel olarak, B2C, tüketici merkezli sosyal medya platformlarına, e-ticaret web sitelerine, mobil uyumluluğa ve daha kısa biçimli varlıklara daha fazla bağımlılık ile karakterize edilir. Satış döngüleri daha kısadır ve kullanıcı beklentileri son derece yüksektir.

Belirli işinize ve hedef kitlenize uygun bir strateji oluşturmak, markanıza nasıl sadık kaldığınız ve pazarlama materyallerini olabildiğince etkili hale getirdiğinizdir. Her varlığı stratejiye bir bütün olarak kattığı değer açısından değerlendirmek önemlidir ve
ardından gerektiği gibi ayarlamalar yapın. 360 derecelik pazarlama stratejisi müşterileri eğitir, potansiyel müşterileri besler ve satışları kapatır.

Ana sayfanızdaki metinden paylaşılan videolara kadar iyi tasarlanmış bir içerik stratejisi; marka görünürlüğünü iyileştirme, sıralamaları artırma (SERP), dönüşümleri artırma ve ilk kez site ziyaretçisini sadık bir müşteriye dönüştürme gücüne sahiptir.

Kapsamlı içerik pazarlama deneyimimiz ve uzman ekibimizle markanıza, amaçlarınıza ve hedef kitlenize özel bir içerik pazarlama stratejisi oluşturuyoruz. Ayrıca içerik pazarlama stratejilerinde nerede başarılı olduklarını (ve başarısız olduklarını) görmek için en yakın rakiplerinizi inceleyerek ve markanızın Google’ın ön sayfasında nasıl öne çıkabileceğini görmek için SEO denetimlerini gerçekleştiriyoruz.

İçerik Pazarlama

  • Pazarlama stratejisi
  • E-posta pazarlama
  • SEO denetimi
  • Blog yayıncılığı
  • Video içerik üretimi
  • Fotoğraf çekimi
  • Açılış sayfaları (landing pages)

İçerik pazarlama süreci.

İçerik stratejisi

Tüm içerik pazarlama hizmetimiz; işletmeniz, hedef kitleniz ve hedefleriniz için oluşturulmuş özel bir içerik stratejisi içerir.

İçerik geliştirme

Yayına alınması gereken içerik için bir takvim oluşturuyoruz. Aylık planınıza bağlı olarak dilediğiniz kadar içerik sağlayabiliriz.

İçerik oluşturma

Metin yazarlığı ve pazarlama ekibimiz ister blog yazısı, ister sosyal medya blog içeriği veya video olsun, özel içeriğinizi oluşturmaya başlar.

İçerik optimizasyonu

İçerik pazarlama hizmetimiz içeriğinizi kullanıcılar ve arama motorları için optimize eden SEO’yu da içerir.

İçerik raporlama

İçeriğinizin performansını gösteren anlaşılabilir bir içerik raporunu her ay size sunuyoruz.

cresa
digital.
cresa
digital.

İşletmenize / markanıza
nasıl yardımcı olabiliriz?

İşbirlikli proje deneyimimiz tasarım, dijital pazarlama ve SEO’dan markanızın stratejisine ve gelişimine kadar uzanan keyifli bir yolculuktur.