Google Reklamları

bursa google reklamları

Bursa Google Reklamları, Cresa Digital Reklam Ajansı

Google’da rakiplerinizin önüne geçin.

Google artık arama motoru servislerinde birinci sınıf kullanım sağlıyor, bu da markanız Google’da zirvede değilse trafiğinizin düşeceği anlamına geliyor. Aramalarda ilk sırada görünmek için Google Ads’e ihtiyacınız olacak. Ancak, Google Ads kampanyaları oluşturmak göründüğü kadar basit değildir. Cresa Digital, işletmeniz için en verimli Google Ads kampanyalarını yapılandırarak yönetimini taahhüt eder.

Google reklamları söz konusu olduğunda ilk adımımız reklam kampanyanızdan istediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz sonuçları anlamak ve ana hatlarını çizmektir. Bir sonraki adımda yeni kullanıcıların hangi sayfalara yönlendirileceğini (açılış sayfaları), etkileşim butonlarını (cta – call to action) ve daha fazlası dahil olmak üzere onları hangi eylemleri gerçekleştirmeye teşvik etmek istediğimizi belirlemek olacak. Bu şekilde Google reklamları ile dijital kampanyanızın hedeflerine ait çerçeveyi ortaya çıkararak tahmini yatırım getirisi (ROI) ve maliyeti çıkarabiliyoruz.

Dönüşüm odaklı kampanyalar.

bursa google reklamları

Google Ads kullanmak, işletmeniz için vereceğiniz en iyi karar olabilir.

Bu, potansiyel müşterileri, dönüşümleri ve satışları artırmak anlamına gelir.

Google Reklamları burada devreye giriyor.

Google Reklamları, kullanıcılar alakalı anahtar kelimeleri aradıklarında ürünlerinizin ve hizmetlerinizin reklamını yapmanıza ve tanıtmanıza olanak tanır. Doğru yapıldığında, potansiyel müşterileri ve satışları turbo şarj etme potansiyeline sahiptir.

Şimdi Google Ads’ün ne olduğuna ve nasıl çalıştığına bir göz atalım ve onu bugün işletmeniz için ayarlamak için kullanabileceğiniz tam sürece atlayalım.

google reklam hesabı

google reklam yönetimi

Google reklamları, Google tarafından sunulan ücretli bir çevrimiçi reklamcılık platformudur.

Başlangıçta Google Adwords olarak adlandırılan arama motoru şirketi, hizmeti 2018’de Google Ads (Google reklamları) olarak yeniden markalaştırdı.

Çalışma şekli temelde aynı kalır: Kullanıcılar bir anahtar kelimeyi aradıklarında, sorgularının sonuçlarını bir arama motoru sonuç sayfasında (SERP) alırlar. Bu sonuçlar, o anahtar kelimeyi hedefleyen ücretli bir reklam içerebilir.

google ads

Ardından, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi hedeflediğiniz kullanıcıların gerçekte nasıl arama yaptıklarıyla bağlantılı kampanyalar geliştirmek için anahtar kelimeleri ve trafik potansiyelini derliyoruz. Ekibimiz her bir ürün veya hizmet için benzersiz kampanyalar oluşturarak mevcut en iyi uygulamalardan yararlanacak.

Reklam kampanyanızı başlattığımızda anahtar kelimeler, reklamlar, reklam grupları, negatif anahtar kelimeler ve gösterimler gibi bileşenleri izleyerek performans izlemeye odaklanırız, böylece reklam harcamalarını uzman bir şekilde yönetebilir ve yeni içgörülere uyum sağlarız.

Kampanyanızın sonunda daha fazla trafiğe, Google’da yüksek sıralamaya ve gerçekten dönüşüm sağlayan reklamlara sahip olacaksınız.

Google Ads için tüm reklam yönetimi hizmetlerimiz şunları içerir:

 • Özel strateji
 • Özel hesap yöneticisi
 • Google Analytics entegrasyonu
 • Stratejik teklif yönetimi
 • Çağrı/Telefon araması izleme
 • Potansiyel müşteri takibi
 • Dönüşüm yapılandırması
 • Yatırımın geri dönüşü (ROI) takibi
 • Aylık performans ve analiz performansı

Belirli hizmetler veya hizmet planları, ek özellikleri şunları içerir:

 • Kurala dayalı teklif verme kurulumu ve yönetimi
 • Dönüşüm analizi raporlama
 • Profesyonel banner reklam tasarımı
 • Açılış sayfası tasarımı
 • Açılış sayfası performans testi

Ve dahası…

Google Ads kampanya çeşitleri.

Arama Ağı Kampanyaları

Görüntülü Reklam Ağı Kampanyaları

Video Reklam Kampanyaları

Yeniden Pazarlama Kampanyaları (Remarketing)

Alışveriş Reklam Kampanyaları

cresa
digital.
cresa
digital.

İşletmenize / markanıza
nasıl yardımcı olabiliriz?

İşbirlikli proje deneyimimiz tasarım, dijital pazarlama ve SEO’dan markanızın stratejisine ve gelişimine kadar uzanan keyifli bir yolculuktur.