İçerik Yönetimi

bursa içerik yönetimi ajansı

içerik yönetimi

İçerik yönetimi, bu içerik parçalarını (metin, grafikler ve multimedya klipleri) ve etiketleme şemalarını (XML, HTML, vb.) En verimli şekilde organize etme ve birleştirme ve bunları bir havuzda yalnızca bir kez saklama sürecidir. bir içerik yönetim sistemi. Düzenlenen içerik daha sonra birçok farklı yayın için tekrar tekrar kullanılabilir (içeriğin yeniden kullanımı) ve çok kanallı yayın için yeniden kullanılabilir.

Bir dizi farklı sektördeki kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli türlerde içerik yönetim sistemleri mevcuttur. İçerik yönetimi, bir web sitesinin dijital varlıklarını yönetmekten marka kuralları, iş planları, e-postalar ve daha fazlası gibi kurumsal belgeleri depolamaya kadar her şeyi gerektirebilir.

İçerik yönetimi, sağlık hizmetleri, devlet sözleşmesi ve özel raporlama gereksinimleri olan diğer sektörlerde temel bir önceliktir. Ayrıca şeffaflığın kritik olduğu finans sektöründe ve doğru kullanıcı kılavuzlarının ve yardım belgelerinin genel kalite kontrolünün önemli bir parçası olduğu üretimde de faydalıdır.

Daha büyük kuruluşların, ister paylaşılan kaynaklarla birkaç bölgesel web sitesini sürdürmeyi, ister farklı iş birimleri arasındaki işbirliğini geliştirmeyi de içerecek şekilde daha karmaşık içerik yönetimi ihtiyaçları vardır.

bursa içerik ajansı

içerik yönetimi ajansları

İçerik oluşturma, sosyal medya pazarlamasının kalbidir.

İyi sosyal medya pazarlaması yüksek kaliteli içerik ve tutarlı markalaşma çalışmaları ile ilgilidir. Doğru tasarım çalışması olmadan iyi bir pazarlama süreci yönetmek mümkün değildir, çünkü sosyal medya, şirketiniz için görsel bir platformdur.

Tüm sosyal medya platformlarında tutarlı bir temaya sahip olmak markanıza tanınabilir ve göz alıcı bir görünüm oluşturmanıza yardımcı olur. Harika bir sosyal medya stratejisi sadece ürün ve hizmetlerinizi satın alanların ilgisini çekmekle kalmaz, aynı zamanda içeriğinizin kalitesine hayran olan birçok kişinin dikkatini de çeker. Sonuç olarak markanız hakkında daha fazla farkındalık yaratmanıza ve sosyal medya kanallarınıza gelen trafiği artırmanıza yardımcı olur.

Etkileşime açık içerikler.

İçerik oluşturma ekibimiz sosyal medya stratejisi oluşturma, yönetme, yürütme ve ölçme konularında size yardımcı olmak için devreye girerek harika ürünler yaratmaya, operasyonları iyileştirmeye ve birinci sınıf müşteri hizmeti sunmaya devam etmenize olanak tanırken marka hikayenizi anlatacak çok sayıda ilginç konuyu sürekli üretmeye devam eder.

Sağlam ve ilginç bir marka hikayesi ile takipçilerinizle etkileşim kurabileceğiniz sağlıklı bir sosyal medya deneyimi sunuyoruz. Üstelik çok çeşitli bütçeler için geniş ölçekte sosyal medya içeriği oluşturabiliyoruz.

cresa
digital.
cresa
digital.

İşletmenize / markanıza
nasıl yardımcı olabiliriz?

İşbirlikli proje deneyimimiz tasarım, dijital pazarlama ve SEO’dan markanızın stratejisine ve gelişimine kadar uzanan keyifli bir yolculuktur.