Video İçerik

bursa video içerik çekimi

İşletmelerin % 85’i videoları pazarlama aracı olarak kullanıyor.

Modern dünya sürekli bir hareket içinde ve insanlar bütün platformlarda hızla üretilen içeriğe ulaşıyor. İnternetteki en popüler içerik günümüzde video ve en etkili çevrimiçi pazarlama araçlarından biridir.

Tüketicilerin çoğu gördükleri videoların marka tutumları ve satın alma kararlarını etkileyeceğini itiraf ediyor. Ürün lansmanınıza veya kampanyanıza bir video eklemek pazarlama çalışmalarında performası artırmak için mükemmel bir çözümdür.

Kullanıcıların web üzerinde ürününüz veya hizmetiniz ile ilgili yaptığı aramaları video içerikle destekleyerek markanız ve pazarlamanız için alternatif kaynaklar oluşturuyoruz.

Marka & video pazarlama.

video içerik

Video içerik, pazarlamanız veya reklamcılığınız için oluşturduğunuz her türlü videoyu kapsamasıdır. Video, cephaneliğinizdeki en güçlü pazarlama araçlarından biridir.
Birçok biçimde gelir ve herhangi bir uzunlukta olabilir. Bunu kendi web sitenizde, sosyal medyada, e-postanızda ve reklamlarınızda paylaşabilirsiniz.
Farklı video içerik türlerini anlamak, pazarlama stratejiniz için neyin en iyi olduğunu anlamanıza ve bunları markanıza nasıl uyarlayacağınızı öğrenmenize yardımcı olabilir.

Normal içerik pazarlaması gibi, video içerik pazarlaması da alıcıların istek ve ihtiyaçlarını ön planda tutan stratejik bir pazarlama yaklaşımıdır – sonuçta daha karlı müşteri eylemi sağlamak için.

Video içerik pazarlaması, videonun pazarlama stratejinizin her aşamasına ve kanalına, blog gönderileri ve podcast’ler gibi diğer içerik biçimlerinin yanı sıra nasıl entegre edilebileceğini düşünmekle ilgilidir. Hedef kitleniz için yararlı, eğlenceli ve ilginç olan ve onları sizinle daha fazla etkileşim kurmaya teşvik eden video içeriği oluşturmaktır.

Aynı zamanda rastgele bir scattergun yaklaşımıyla videolar üretmek yerine birleşik, stratejik düşünme ile ilgilidir. Daha iyi video YG’si söyleyebilir misiniz? Hedef kitlenize, yabancıdan müşteriye fırsat yaratmaya (ve ötesine) geçerken tam olarak istediklerini vermek için videonun içerik planınızın her aşamasında nasıl çalışacağını planlamakla ilgilidir.

bursa video çekimi

video içerik ajansı

İşletmenizi analiz ederek çevrimiçi trafiğinizi ve marka büyümesini artırmak için tam bir video içerik stratejisi kurguluyoruz.

Dijital pazarlama bileşenleri içerisinde en büyük etkiye sahip olan kanallardan videoların marka büyümesine ve satış oranlarına etkisini daha artırabilmek için ürün tanıtım videosundan kurumsal tanıtım filmine, sosyal medya videosundan ve webinar (web konferans) çekimlere kadar işletmeniz için ihtiyaç duyacağınız video çekimlerini marka stratejileriniz doğrultusunda tamamlıyoruz.

Video İçerik

  • 2D animasyon
  • 3D animasyon
  • Sosyal medya video
  • Video animasyon
  • Tanıtım video
  • Promo video
  • Canlı akış

cresa
digital.
cresa
digital.

İşletmenize / markanıza
nasıl yardımcı olabiliriz?

İşbirlikli proje deneyimimiz tasarım, dijital pazarlama ve SEO’dan markanızın stratejisine ve gelişimine kadar uzanan keyifli bir yolculuktur.