Baykuş Hayalevi

Robotik kodlamadan drama atölyelerine kadar geniş bir eğitim fırsatı sunan Baykuş Hayalevi’nin marka yönetimini üstlendiğimiz projede markalaşma sürecinin tamamını ele alarak sürdürülebilir çözümler ürettik. Marka stratejisinin alt adımlarını belirledikten sonra marka hikayesi ve imaj çalışmalarıyla devam eden süreçte Baykuş Hayalevi’nin bulunduğu mevcut pazarın dinamikleri ve marka konumlandırma çalışması sonunda yeni bir logo tasarımı gerçekleştirdik.

 

Logo tasarımı ile birlikte kurumsal kimlik kılavuzu dahilinde yer alan marka yardımcı tamamlayıcıların tasarım ve baskı süreçlerini yöneterek Baykuş Hayalevi’nin markalaşma sürecinin ilk aşamasında ihtiyaç duyacağı bileşenleri tamamladık. Devam eden tasarım ve marka yönetimi hizmetimizle birlikte Baykuş Hayalevi’nin dijital marka dönüşümü için tüm altyapıyı kurgulayarak markanın dijital varlık stratejisi dahilinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

  • Strateji

    Marka Stratejisi, Marka Yönetimi

  • Tasarım

    Logo Tasarımı, Kurumsal Kimlik

  • Ekstra

    Promosyon

cresa
digital.
cresa
digital.

İşletmenize / markanıza
nasıl yardımcı olabiliriz?

İşbirlikli proje deneyimimiz tasarım, dijital pazarlama ve SEO’dan markanızın stratejisine ve gelişimine kadar uzanan keyifli bir yolculuktur.