Bursa Sosyal Medya Yönetimi
Bursa Sosyal Medya Post Tasarımı
Bursa Sosyal Medya Post Tasarımı
Bursa Sosyal Medya Yönetimi
Instagram Yönetimi
Sosyal Medya Pazarlama

İnsanlar beğenir,
scroll eder ve paylaşır.

Sosyal medya pazarlama; markanızı oluşturmak, satışlarınızı artırmak ve web site trafiğini artırmak amacıyla hedef kitlenizle bağlantı kurmak için içerik oluşturma ve strateji uygulama işlemidir. Sosyal medya profillerinizde benzersiz içerik yayınlamayı, takipçilerinizi dinlemeyi ve onlarla etkileşime girmeyi, sonuçlarınızı analiz etmeyi ve sosyal medya reklamları yayınlamayı içerir.

Her sosyal medya platformu kullanıcı gruplarına göre farklılık göstermektedir. Burada ilk akla gelen markanızın, ürün/hizmet çeşitlerinizin ne şekilde, hangi hedefler ile hangi platformlarda yer alması gerektiğidir. Bu bağlamda her sosyal medya platformu için dönüşümlerinizi artıracak farklı stratejiler kurgulayarak farkındalık çalışmalarınızı destekliyoruz. 

Benzersiz içerik üretimi ve doğru yayıncılık ilkeleri ile birlikte bütün sosyal medya hareketlerinizi izleyerek elde ettiğimiz veriler doğrultusunda dijital büyüme sürecinize ortak olarak başarılı sosyal medya pazarlama kampanyaları yönetiyoruz.

Teklif Al
Sosyal Medya Yönetimi
İçerik Üretimi
Kampanya Oluşturma
Sosyal Platform Stratejisi
Davranış İzleme
Analiz ve Raporlama
İçerik Yönetimi
Marka İletişim Stratejisi
Sosyal medya servisimizde marka imajının belirlenerek sosyal medya platformlarında marka konumlandırılmasının yapılmasıyla doğru ve etkileşime açık içerik oluşturma sürecini yönetiyoruz.
Etkileşim
Dijital İletişim
Sosyal medya yönetimi içerik üretmek ve paylaşmanın ötesinde hedef kitle ile etkileşime geçmeyi hedef almaktadır. Kitleyi harekete geçirecek içerikler doğrultusunda markanızın etkileşim oranlarını artırıyoruz.
Analiz
İleri Düzey Raporlama
Sosyal medya hesap yönetimi sonucunda elde ettiğimiz verilerin analizini yaparak doğru içerik ve pazarlama stratejisini kurgulamak için yorumluyoruz.

Ekibimizin sizin için ayrıcalıklı teklifini görmek için hemen iletişime geçin.

İletişime Geç
Marka Yönetimi

Marka Yönetimi &
Pazarlama İletişimi

Detay
Banner image
Web Deneyimleri

Web Tasarım &
Performans Denetimi

Detay
Banner image