Reklam Ajanslarıyla Dosya Paylaşımını Kolaylaştıracak 3 Çözüm?

Reklam Ajanslarıyla Dosya Paylaşımını Kolaylaştıracak 3 Çözüm? 

Google Drive

Google Drive, Google tarafından kullanıcılarının veri depolama, senkronizasyon ve paylaşma olacağı sunan bulut sistemi uygulamasıdır. Google Drive bütün Google kullanıcılarına bu hizmeti, 15GB’a kadar ücretsiz sunmaktadır. 

Reklam ajansı ve firmanız arasında dosya alışverişini hızlı bir şekilde yapacağınız, önemli dosyalarınızı (Örn. Logo tasarım, katalog tasarım, şirket sunumu vb.) uygulama içerisinde saklayıp, dilediğinizi zaman paylaşabileceğiniz Google Drive servisi mobil ve masaüstü uygulamalarıyla size ve işletmenize büyük kolaylık sağlayacaktır.

Google Drive servis detaylarına ulaşmak için https://drive.google.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

We Transfer

Dosya transferi işlemlerinizi 2GB’a kadar ücretsiz gerçekleştirebileceğiniz We Transfer kolay kullanımıyla ön planda yer almaktadır. Transfer edilecek dosyaların büyük boyutlu olmasından kaynaklanan gönderim sınırlamalarının yerine We Transfer’in geçmesiyle dosya gönderim işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

We Transfer servis detaylarına ulaşmak için https://wetransfer.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Smash

Smash, 2GB ve üzeri dosya transferi olacağı sağlayarak Wetransfer’den ayrılmayı başarıyor. Fransız girişimci Romaric Gouedard-Comte tarafından hayata geçirilmiş bir dosya transfer aracı Smash üzerinden dosya gönderirken herhangi bir GB sınırınız bulunmuyor ve bunun için ek bir ödeme yapmanız gerekmiyor   

Smash servis detaylarına ulaşmak için https://fromsmash.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Son Yazılar

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://cresadigital.com/wp-content/uploads/2016/10/125.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}