Web Tasarım

bursa web tasarım

Harika bir web sitesi ticari büyümenin merkezi olabilir.

Web siteniz müşterilerinizin ve potansiyel müşterilerinizin markanız hakkında bilgi edinmesinin ilk yollarından biridir. Bu nedenle, doğru bir görsel izlenim yaratmak, hızlı sayfa açılışını sağlamak ve kullanıcıların aradıkları içeriği bulmalarına yardımcı olarak sonuçta katılımı ve dönüşümlerinizi artırmak önceliğimizdir.

Cresa Digital’deki tasarımlarımız güzel görsellerden daha fazlasıdır, marka hikayenizi ilişkilendirilebilir bir şekilde ortaya çıkaran ve site ziyaretçilerinize benzersiz bir marka deneyimi sunan güçlü pazarlama araçlarıdır. Estetik açıdan doğru ve mali açıdan tatmin edici sonuçlar sunan web siteleri oluşturmak için marka ve kullanıcı deneyimini ön planda tutan web tasarım ilkelerini kullanıyoruz.

Ekibimiz, markanız için üstün sonuçlar elde etmek için stratejik planlama, çekici görsel tasarım ve kusursuz kullanıcı deneyimine odaklanarak markanızın ve hedef kitlenizin ihtiyaç duyduğu bütün bileşenleri en yeni teknolojilere uyarlayarak web sitenizin mobil, masaüstü ve tabletlerde doğru görüntülenmesini sağlar.

Web tasarım süreci.

bursa web tasarım

web tasarım ajansları

web tasarım

web site tasarımı yapan firmalar

bursa web ajansı

web site tasarımı

Brief

Sizin için ne yapacağımız ve nasıl yapacağımız ile ilgili bir özet oluşturuyoruz. Bu özet sahip olduğunuz hedeflerin ve gereksinimlerin açıklamalarını içerir.

Site haritası

İhtiyacımız olan tüm bilgilere sahip olduğumuzda bu bilgileri web sitenizin temelini oluşturarak tasarım sürecini başlatacak şekilde yapılandırırız.

Anasayfa konsepti

Üzerinde anlaştığımız kavramlara ve içeriğe dayalı olarak anasayfanız için belirlediğimiz konsepti tasarlıyoruz.

İç sayfa tasarımı

Anasayfanın tasarım çizgisine bağlı kalarak iç sayfaları geliştiriyoruz. Tasarlanan sayfaları gözden geçirme, yorumlama ve onaylama imkanınız olacak.

Yayına alma

Her şeyi gözden geçirdikten sonra onayınızla marka ihtiyaçlarınıza karşılık veren web sitenizi tüm cihazlara uyumlu (responsive) şekilde yayına alıyoruz.

Destek

Web sitenizin yayına alınmasının ardından ücretsiz olarak çözeceğimiz teknik sorunları bize 90 gün boyunca bildirebilirsiniz.

cresa
digital.
cresa
digital.

İşletmenize / markanıza
nasıl yardımcı olabiliriz?

İşbirlikli proje deneyimimiz tasarım, dijital pazarlama ve SEO’dan markanızın stratejisine ve gelişimine kadar uzanan keyifli bir yolculuktur.